56. aukció (2017 október)
Bruck Lajos (1846-1910) Buborékfújó lány
143

Bruck Lajos (1846-1910)

Buborékfújó lány

Olaj, vászon, 91,5x65,5 cm
Jelezve balra lent: Bruck.Lajos
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft