2. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Búcsúzás
152

Neogrády Antal (1861-1942)

Búcsúzás

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve balra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft