71. Aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Buda és Pest látképe, 1870 körül
15

Ligeti Antal (1823-1890)

Buda és Pest látképe, 1870 körül

Olaj, karton, 25,5 x 36 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft