53. aukció
Tihanyi Lajos tájkép
132

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Budai hegyek, 1916

Olaj, vászon, 55,5x66,5 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi 1916
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor dr. Hollós István pszichiáter tulajdonában Kiállítva:‣ Ferenczi Sándor és a budapesti pszichoanalitikus iskola a XX. században / Ferenczi and the BudapestSchool of Psychoanalysis in the 20th Century/ Centrális Galéria