72. Tavaszi aukció
Vaszkó Ödön neue sachlichkeit nagyvárosi festészet kertvendéglő
126

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Budai vendéglő, 1933

Olaj, vászon, 119,5 x 129,5 cm
Jelezve hátoldalon: Vaszkó 933. IX. 17.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft