69. Tavaszi Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Buranoi részlet, 1919
24

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Buranoi részlet, 1919

Olaj, vászon, 68,5 x 55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Vilmos
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 17 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

  • Szenvedély és ráció. Perlrott Csaba Vilmos életmű kiállítása. Szentendre, MűvészetMalom, 2015. június 5. – szeptember 6., kat. 75.