Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Butikban, 1999
32

Demény Miklós (1939-2010)

Butikban, 1999

Olaj, vászon, 110x100 cm
Jelezve balra lent: Demény M 999

A tétel megvásárolható.