71. Aukció
Vén Emil (1902-1984) Capri, 1973
16

Vén Emil (1902-1984)

Capri, 1973

Olaj, vászon, 70 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Jelezve hátoldalon: Vén Emil 1973 Capri
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft