2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Keserü Ilona (1933-) Cérnás, 1969
49

Keserü Ilona (1933-)

Cérnás, 1969

Cérna, varrás, jutavászon, 155x109,5 cm
Jelezve vakrámán: Keserü Ilona: Cérnás fonal, jutavászon, 1969, 150x109 cm
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 35 000 000 Ft

21

Keserü Ilona (1933-)

Barokk sorozat (B), 1976-2006

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
93

Keserü Ilona (1933-)

Pannóterv II., 1978

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft