34. aukció
Aczél Henrik Emil (1876-1946) Cica
106

Aczél Henrik Emil (1876-1946)

Cica

Olaj, vászon, 40,5x50 cm
Jelezve balra lent: Aczél Henrik, Hátoldalon ajánlás, aláírva: Aczél Henrik
Kikiáltási ár: 140 000 Ft