2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Rozsda Endre (1913-1999) Cím nélkül, 1940-es évek vége
54

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül, 1940-es évek vége

Olaj, vászon, 50,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda, Hátoldalon: Endre Rozsda pecsét
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft