Private Sale
Hantai Simon (1922-2008) Cím nélkül, 1950-es évek eleje
16

Hantai Simon (1922-2008)

Cím nélkül, 1950-es évek eleje

Olaj, vászon, 66x50 cm
Jelezve jobbra lent: Hantai