12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Hantai Simon op-art kortárs aukció
56

Hantai Simon (1922-2008)

Cím nélkül, 1958

Olaj, vászon, 147 x 104 cm
Kikiáltási ár: 32 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft