12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Fiedler Ferenc kortárs
10

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül, 1960-as évek

Litográfia, papír, 85 x 62 cm
Jelezve jobbra lent: Fiedler
Jelezve balra lent: 14/20
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

16

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Eurythmie III.

Kikiáltási ár: 280 000 Ft