58. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül, 1960-as évek második fele
27

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül, 1960-as évek második fele

Olaj, vászon, 114x162 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus (kétszer)
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

195

Csernus Tibor (1927-2007)

Karalábék, 1983

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft