4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Fiedler Ferenc (1921-2001) Cím nélkül, 1963
51

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül, 1963

Olaj, vászon, 81,5 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Fiedler
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft