Kortárs aukció 2019
Attalai Gábor (1934-2011) Cím nélkül, 1964-65
58

Attalai Gábor (1934-2011)

Cím nélkül, 1964-65

Olaj, vászon, 86,5x60,5 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft