65. aukció (2020. december)
Fiedler Ferenc (1921-2001) Cím nélkül, 1964
18

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül, 1964

Olaj, vászon, 195x114 cm
Hátoldalon: 1964/65
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft