12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Tót Endre lettrizmus kortárs aukció
11

Tót Endre (1937)

Cím nélkül, 1965

Olaj, farost, 68 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: 65 II.28
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft