9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lakner László (1936-) Cím nélkül, 1970 körül
42

Lakner László (1936-)

Cím nélkül, 1970 körül

Olaj, vászon, 60 x 90 cm
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft