9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Rozsda Endre (1913-1999) Cím nélkül, 1985
54

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül, 1985

Olaj, vászon, 55 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

120

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül, 1940 körül

Kikiáltási ár: 600 000 Ft