12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Ádám Zoltán kortárs aukció
129

Ádám Zoltán (1959)

Cím nélkül, 1986

Olaj, vászon, 112,5 x 140,5 cm
Jelezve hátoldalon: Ádám Zoltán1986
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Ádám Zoltán: Szabadságérzet 1984-1992. – Ádám Zoltán Transz avantgárd festményei, Bodó Galéria, Budapest, 2018. június 21. – július 14.