Private Sale
Nádler István (1938-) Cím nélkül, 1987
8

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1987

Olaj, vászon, 160x120 cm
Jelezve hátoldalon: Wilfridnek és Juditnak szeretettel István 1988 május 16. Nádler István 1987