12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Lakner László kortárs aukció
28

Lakner László (1936-)

Cím nélkül, 1994

Litográfia, papír, 70 x 50 cm
Jelezve balra lent: próba
Jelezve jobbra lent: Lakner
Jelezve középen lent: '94
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft