66. aukció (2021 kortárs)
Fiedler Ferenc (1921-2001) Cím nélkül
73

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 146 x 114 cm
Jelezve hátoldalon: Fiedler
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft