9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Frey Krisztián (1929-1997) Cím nélkül
29

Frey Krisztián (1929-1997)

Cím nélkül

Olaj, papír, 50 x 69,5 cm
Jelezve jobbra fent: Frey
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

8

Frey Krisztián (1929-1997)

Cím nélkül, 1991

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
111

Frey Krisztián (1929-1997)

Cím nélkül

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
123

Frey Krisztián (1929-1997)

Írott kép

Kikiáltási ár: 850 000 Ft