9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gellér B. István (1946-2017) Cím nélkül
9

Gellér B. István (1946-2017)

Cím nélkül

Akril, vászon, 142 x 142 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft