12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Fiedler Ferenc gipszkép kortárs aukció
16

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül

Olaj, gipsz, vászon, 56 x 40 cm
Jelezve balra lent: Fiedler
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft