Kortárs aukció 2019
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül (Citroën Ds), 1972
43

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül (Citroën Ds), 1972

Olaj, vászon, 130x195 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1972
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Galerie Claude Bernard, Párizs

egykor dr. Odette Poulain gyűjteményében, Párizs

Reproukálva:

Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása.

Műcsarnok, Budapest, 1989., életmű válogatás: 34.

71

Csernus Tibor (1927-2007)

Café Lotto, 1995

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
73

Csernus Tibor (1927-2007)

Kosaras csendélet, 2007

Kikiáltási ár: 380 000 Ft