Kortárs aukció 2019
Ádám Zoltán (1959-) Cím nélkül IV., 1987
80

Ádám Zoltán (1959)

Cím nélkül IV., 1987

Olaj, vászon, 112x152,5 cm
Jelezve hátoldalon: Ádám Zoltán 1987
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft