4. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Ciprusi bazár
88

Batthyány Gyula (1887-1959)

Ciprusi bazár

Olaj, vászon, 100,5x65,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

20

Batthyány Gyula (1887-1959)

Könyvtárszobában

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft