68. Aukció
Scheiber Hugó futurizmus, expresszionizmus, der Sturm
87

Scheiber Hugó (1873-1950)

Cirkusz

Olaj, vászon, 69 x 59 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 22 000 000 Ft

33

Scheiber Hugó (1873-1950)

Csónakázó

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
47

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncolók, 1932 körül

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
60

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkban

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
107

Scheiber Hugó (1873-1950)

Pajeszos kisfiú

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
128

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kánkán

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
164

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nagyvárosi kereszteződés

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
169

Scheiber Hugó (1873-1950)

Tópart

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
196

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkban, 1917

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
201

Scheiber Hugó (1873-1950)

Női portré

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft