6. aukció
Egry József (1883-1951) Cirkusz, 1906
191

Egry József (1883-1951)

Cirkusz, 1906

Olaj, vászon, 56x70 cm
Jelezve jobbra fent: Egry József 1906
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

9

Egry József (1883-1951)

Halászok, 1937

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
19

Egry József (1883-1951)

Hegyoldal

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft