21. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Cirkusz, 1929
70

Gábor Jenő (1893-1968)

Cirkusz, 1929

Olaj, vászon, 96,5x82 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J 1929
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Proveniencia: Gábor Jenő örököseinek tulajdonából

Kiállítva és reprodukálva: A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből II. Mű-Terem Galéria, 2005. szeptember 10. – október 9., katalógus: 140-141.