71. Aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Cirkuszban
46

Biai Föglein István (1905-1974)

Cirkuszban

Olaj, vászon, 90 x 110 cm
Jelezve balra lent: Biai
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft