53. aukció
Aba-Novák Vilmos cirkusz
103

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Cirkuszi jelenet (kártyázó komédiások), 1931

Tempera, falemez, 54x65,5 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 22 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Hajdú Dezső (Budapest) gyűjteményéből Kiállítva:‣ L’Art hongrois Moderne,Kunsthalle, Bern, 1944. január 22. – február 20. katalógus: 4. (Scéne de cirque címen) Reprodukálva:‣ Vécsey Leó: Cirkusz. Magyar

24

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Falusi jelenet

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
49

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Felsőbányai táj, 1925

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
186

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Fürdőzők, 1923

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft