70. Őszi Aukció
Aba-Novák Vilmos városkép Olaszország
111

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Città Vecchia, 1930

Tempera, akvarell, papír, 54,5 x 74,5 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 1930
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft