8. aukció
Adorján Attila (1968-) Coca-Cola
106

Adorján Attila (1968-)

Coca-Cola

Olaj, vászon, 90x90 cm
Jelezve jobbra lent: A.A.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft