12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Konok Tamás montázs kortárs aukció
15

Konok Tamás (1930-2020)

Collage, 1970

Olaj, pasztell, kollázs, papír, 50 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 70.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

ÉLETMŰKATALÓGUS-SZÁM: 1970/32.