18. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Como-i tó, 1936 után
195

Márffy Ödön (1878-1959)

Como-i tó, 1936 után

Olaj, falemez, 48x48 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft

Proveniencia: Dr. Dányi Mihályné tulajdona

Kiállítva: Márffy Ödön festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, 1958. május, katalógus: 89.

Feltehetően kiállítva: Muzeum Historyczne Warszawy, Wyslawa Prac Malarskich – Márffy Ödön, Wengry, 1959.

27

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz tengeröböl

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
89

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipános csendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
102

Márffy Ödön (1878-1959)

Reggeli

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Alkonyi táj

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
141

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
215

Márffy Ödön (1878-1959)

Ablak előtt

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
217

Márffy Ödön (1878-1959)

Szüret

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
229

Márffy Ödön (1878-1959)

Kilátás az Adriára

Kikiáltási ár: 360 000 Ft