Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Konok Tamás (1930-2020) Croisement, 1991
35

Konok Tamás (1930-2020)

Croisement, 1991

Akril, vászon, 100x81,5 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1991/106