6. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Család, 1928
193

Schönberger Armand (1885-1974)

Család, 1928

Olaj, vászon, 83x63 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1928
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

7

Akt gyümölccsel

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
156

Író nő, 1929

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
165

Portré

Kikiáltási ár: 200 000 Ft