49. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Csavargó, 1900-as évek
170

Csavargó, 1900-as évek

Olaj, vászon, 59x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky (karcolva)
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: •Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Enigma Könyvek, Budapes t, 2008. 5/40. kép

28

Jégtörő

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
41

Tarpatak

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
68

Ház a domboldalon

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
93

Tanya szekérrel

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
110

Harangláb

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
117

Téli táj

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
120

Liget házzal

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft