16. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Csavargó
103

Csavargó

Olaj, vászon, 59x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

47

Folyóparti táj

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
52

Alkonyi erdő

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
90

Tornácon

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
91

A Hermann erőd

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
102

Műteremben

Kikiáltási ár: 380 000 Ft