10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Miklóssy Gábor (1912-1998) Csellózó nő
20

Miklóssy Gábor (1912-1998)

Csellózó nő

Olaj, vászon, 97 x 61 cm
Hátoldalon: Hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft