63. aukció
Aba-Novák Vilmos csendélet
21

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Csendélet, 1914

Olaj, vászon, 63,5x75 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 14
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft