51. aukció
Patkó Károly csendélet
23

Patkó Károly (1895-1941)

Csendélet, 1923

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve balra lent: Patkó 1923
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 26 000 000 - 34 000 000 Ft

Nagy valószínűséggel kiállítva: ‣ Aba-Novák Vilmos, Feszty Masa és Patkó Károly festőművészek és a XIX . század mestereinek kézrajzai. Ernst Múzeum, Budapest, 1924. október, katalógus: 53. (Csendélet címen)