12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Lakner László csendélet szürnaturalizmus kortárs aukció
13

Lakner László (1936-)

Csendélet, 1963-64 körül

Olaj, vászon, 40 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner L
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

36

Lakner László (1936-)

Könyvobjekt

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
81

Lakner László (1936-)

Cím nélkül, 1995-96

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft