41. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Csendélet
11

Ámos Imre (1907-1944)

Csendélet

Akvarell, papír, 31,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

Aukcionálva:
• BÁV 52. árverés, 9. tétel