68. Aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Csendélet
133

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet

Olaj, vászon, 58 x 45 cm
Jelezve hátoldalon: Schubert Ernő
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft